Podpořte nás

Činost našeho spolku můžete podpořit buď osobně nebo finančně. Nebojte se nabídnout své síly nebo přispět byť jen malou částkou. To, co děláme, není nějakým soukromým počinem, ale součástí obnovy společenského života a věříme, že je to v zájmu nás všech.

"Chceme dělat jen nepatrné věci, ale s velikou láskou." (Matka Tereza)

Osobní podpora

Osobní podpora může mít několik podob - modlitby za zdar díla a podporovatele, nabídky svých fyzických sil ve prospěch díla (nyní především opravy fary), nabídky svých znalostí a dovedností. Jednotlivé tipy k podpoře naleznete v sekci Jak se zapojit. Nebojte se nás kontaktovat.

Finanční podpora

Vzhledem k malým vlastním příjmům jsme v naší činnosti odkázáni na dary druhých osob. Finančně podpořit v tuto chvíli můžete opravu historické hornobranské fary, konkrétně tyto nezbytné kroky:

  1. dílčí oprava střechy
  2. oprava krovu - výměna trámu a bednění v místech, kde zatékalo

Pokud budou finanční prostředky dostatečné, budou obě opravy provedeny v průběhu roku 2020.

Přispět můžete:

Vlastníte-li "chytrý" mobilní telefon a aplikaci mobilního bankovnictví, můžete si pomocí níže uvedených QR kódů vygenerovat šablonu pro příkaz k úhradě, kde následně vyplníte jen kontakt na sebe do poznámky a platbu potvrdíte.

50 CZK
50 Kč
100 CZK
100 Kč
200 CZK
200 Kč
300 CZK
300 Kč
500 CZK
500 Kč
1000 CZK
1000 Kč

 

QR platbu podporují tyto banky: Air Bank, ČSOB, Česká spořitelna, Equa Bank, Fio banka, Komerční banka, MONETA Money Bank, mBank, Poštovní spořitelna (Era), Raiffeisen Bank a ZUNO.